TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

03 2023

Zderzenie na A2. Jeden pas zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie na A2. Jeden pas zablokowany - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie na autostradzie A2 między węzłami Wiskitki i Grodzisk Mazowiecki doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ruch w kierunku Warszawy jest utrudniony.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie A2 między węzłami Wiskitki i Grodzisk Mazowiecki był wypadek. Na miejscu policja, straż, pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – O godz. 14.45 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Na wysokości miejscowości Nowy Drzewicz jeden pojazd osobowy uderzył w tył drugiego samochodu osobowego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jedna osoba – kobieta w wieku 66 lat – jest poszkodowana, właśnie jest pod opieką ratowników medycznych. Po badaniach zapadnie decyzja czy zostanie zabrana do szpitala – mówi nam sierż. Julia Szczygielska z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. – Prawy pas jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany. Ruch prowadzony jest po pasie lewym. Na miejscu trwają czynności służb – dodała funkcjonariuszka żyrardowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.