reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

06 2021

Zderzenie dwójki rowerzystów w Żyrardowie .Kobieta w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór w Żyrardowie. Przed godziną 20.00 na ścieżce rowerowej zderzyło się dwoje cyklistów. Kobieta trafiła do szpitala, mężczyzna zaś okazał się nietrzeźwy.


– W sobotę tuż przed godziną 20:00 dzielnicowi żyrardowskiej komendy zauważyli rowerzystkę leżącą na ziemi. Zaniepokojeni zatrzymali się aby udzielić jej pomocy. Podczas rozmów z uczestnikami i świadkami ustalili, że na ścieżce rowerowej doszło do zderzenia dwojga rowerzystów – relacjonuje sierż. Monika Michalczyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–36-letni rowerzysta jechał prawą stroną ścieżki w kierunku zalewu żyrardowskiego, zaraz za nim jechała jego 28-letnia partnerka. Gdy mężczyzna zauważył, że wprost na niego jedzie inny cyklista uciekł na pobocze, jednak jego partnerce nie udało się wykonać szybkiego manewru i doszło do zderzenia rowerzystów.  W wyniku stłuczki kobieta wywróciła się i doznała urazu głowy oraz ręki. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala – dodała.

Wkrótce policjanci ustalili, że drugim rowerzystą biorącym udział w wypadku jest 42-letni mieszkaniec Żyrardowa. Na swoim jednośladzie jechał pod wpływem alkoholu – miał ponad 1 promil w organizmie.

Teraz policjanci będą wyjaśniać całą sprawę.

💬︎   dodaj komentarz

1

1
30-06-2021 13:08
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.