23 03 2020

Zderzenie dwóch pojazdów na A2

23.03.2020, godz.: 17:49
Zderzenie dwóch pojazdów na A2
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowe popołudnie na autostradzie A2 w Izdebnie Nowym zderzyły się dwa pojazdy. Nikt nie ucierpiał.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – Na A2 na jezdni w kierunku Łodzi był wypadek. Na miejscu jest policja i straż pożarna. Są utrudnienia – napisał.

Do zderzenia doszło przed godz. 17.00. – Na wysokości Izdebna Nowego na jezdni w kierunku Łodzi zderzyły się samochód dostawczy z samochodem osobowym. Nikt nie ucierpiał. Na jezdni pojawił się wyciek płynów z pojazdów, który trzeba było usunąć. Obecnie oba auta są na pasie zieleni więc utrudnień w ruchu już być nie powinno – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.