12 03 2019

Zderzenie dwóch osobówek w Kraśniczej Woli

12.03.2019, godz.: 10:31
Zderzenie dwóch osobówek w Kraśniczej Woli
fot. GrodziskNews

Poranna kolizja volkswagena i opla w Kraśniczej Woli. Na miejscu prócz policji pojawili się także strażacy i służby medyczne.

Co konkretnie się wydarzyło? – Około godz. 8.30 dostaliśmy zgłoszenie o kolizji w Kraśniczej Woli. Pierwsze informacje sugerowały, że jedna z osób jest zakleszczona w pojeździe, dlatego pojechały też straż pożarna i pogotowie. Na szczęście nie było to tak poważne – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Nikomu nic się nie stało – dodaje.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena chciał skręcić na posesję i zajechał drogę oplowi jadącemu za nim. Wówczas doszło do zderzenia – wyjaśnia Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.