TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

05 2021

Zderzenie dwóch osobówek w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik MaciejZderzenie dwóch osobówek w Grodzisku - Grodzisk News


Popołudniowe zderzenie na skrzyżowaniu Granicznej i Traugutta w Grodzisku. Po godz. 15.00 nieopodal przychodni lekarskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o wypadku wraz ze zdjęciem przekazał nam czytelnik. Służby natomiast potwierdzają. – Dokładnie o 15.11 odebraliśmy zgłoszenie o potrzebie zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Granicznej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, szef Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wprawdzie jeden z kierowców uskarżał się na ból biodra, ale nie były to poważne obrażenia, nie wymagały zabrania poszkodowanej osoby do szpitala – dodaje Tryniszewski.

Działania strażaków zakończyły się po pół godziny.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Tam aż się prosi aby było rondo.Jeśli na Królewskiej wybudowano mini rondo gdzie nie było miejsca to tam jest bardo dużo miejsca. Współczuje kierowcom TIR którzy tam jeżdżą .Masakra

okey
26-05-2021 21:13

Kierowcy tir to się nie martwią bo uważają że mają prawo i wszystkie przywileje na drogach bo są dużymi samochodami. Tak jak samochody dostawcze przyjeżdżający do firmy mazowiecki zarząd dróg to dopiero jest masakra całe dnie i noce jeżdżą kolosy nie zważając na inne samochody, które mają prawo również jeździć tą ulicą. Nie wspomnę o pieszych, którzy poruszają się tymi drogami przejść z jednej strony na drugą to dopiero jest wyczyn tak jak na przejściu- pasach przy netto ul. Matejki. w tych miejscach powinna być postawiona sygnalizacja świetlna dla bezpieczeństwa ludzi. ale jak widać bezpieczeństwo ludzi jest nie ważne, najważniejsze, by dostawczaki dojeżdżały do danej firmy.

ABC
27-05-2021 09:00

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.