TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

05 2021

Zderzenie dwóch osobówek w Bieganowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP MiędzyborówZderzenie dwóch osobówek w Bieganowie - Grodzisk News


W sobotę późnym popołudniem w Bieganowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Spośród czterech osób podróżujących samochodami jedna trafiła do szpitala.


Do zderzenia doszło na ul. Jutrzenki przy skrzyżowaniu z ul. Heweliusza. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 18.55. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe: fiat oraz mazda. W obu pojazdach podróżowały łącznie cztery osoby – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, szef Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeden z mężczyzn uskarżał się na ból w klatce piersiowej, dlatego został zabrany do szpitala na dalsze badania – mówi Tryniszewski. – Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia siłą trzech zastępów: dwóch z PSP i jednego z OSP Międzyborów – dodaje.

Akcja zakończyła się około godz. 21.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.