20 12 2019

Zderzenie dwóch osobówek przy Nadrzecznej [FOTO]

20.12.2019, godz.: 16:09
Zderzenie dwóch osobówek przy Nadrzecznej [FOTO]
fot. Czytelnik Kamil

Nie będą mile wspominać piątkowego popołudnia kierowcy dwóch aut na ul. Nadrzecznej w Grodzisku. Powód? Kolizja, do której doszło po godz. 14.00.

Brały w niej udział renault oraz toyota, a informację wraz ze zdjęciami dotyczącymi zdarzenia przesłał do nas czytelnik.

Policja potwierdziła, że do kolizji doszło, ale nie dowiedzieliśmy się wiele więcej. – Nie mam jeszcze dostępu do szczegółowego raportu kolegów pracujących na miejscu. Z całą pewnością możemy natomiast powiedzieć, że należy mówić o kolizji, ponieważ nikt nie został ranny, a w zdarzeniu na Nadrzecznej uczestniczyły dwa samochody: renault i toyota – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

fot. Czytelnik Kamil

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata