TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

05 2021

Zderzenie dwóch ciężarówek w Grodzisku [FOTO]


Grodzisk News


foto: CzytelnikZderzenie dwóch ciężarówek w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News


W środowe popołudnie przy ul. Chełmońskiego w Grodzisku doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Szczęśliwie była to tylko kolizja, choć zdjęcia nadesłane przez czytelnika mogą wskazywać na powagę zdarzenia...


O szczegóły zapytaliśmy na policji. – Około godz. 16.00 przy ul. Chełmońskiego 50 w Grodzisku, zderzyły się dwa samochody ciężarowe: volvo oraz mercedes. Co do okoliczności zdarzenia będzie to ustalane, wiadomo natomiast, że obaj kierowcy byli trzeźwi – mówi nam nadkom. Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Poniżej możecie po kliknięciu obejrzeć zdjęcia nadesłane przez czytelnika.Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kierowcy z odbywu ciężarówek bardzo dziękują kierowcy granatowego Volkswagena Polo, który najpierw wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Sadowej aby za 50m skręcić w swoją posesję. Trochę wyobraźni.

Szarylis
19-05-2021 20:38

Cale szczęście jest kogo pozdrawiać, a nie żegnać w trumience

Sąsiadek Dęborwacz:)
20-05-2021 05:34

Oczywiście przez głupotę kierowcy POLO, jeżeli życie mu nie miłe mógł inny sposób wybrać a nie narażać innych. Ale takich kaskaderów coraz więcej

Sąsiadek Dęborwacz:)
23-05-2021 11:15
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.