06 11 2019

Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ranna

06.11.2019, godz.: 08:15
Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba ranna
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na trasie Poznańskiej w miejscowości Błonie-Wieś doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Kierowca jednej z nich ma zmiażdżone nogi.

Do wypadku doszło z rana na trasie krajowej nr 92 tuż przy granicy powiatów warszawskiego zachodniego i grodziskiego. – O godz. 6.12 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia na trasie poznańskiej. Jedna ciężarówka najechała tam na tył drugiej. Kierowca tego pojazdu, który wjechał w naczepę drugiego był zakleszczony w aucie i trzeba było najpierw się do niego dostać i go wyciągnąć. Następnie został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, mężczyzna miał zmiażdżone nogi – mówi nam Tomasz Janowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia, początkowo droga była całkowicie zablokowana, a później w rejonie wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.