31 05 2020

Zderzenie dwóch aut w Natolinie. Droga 579 zablokowana

31.05.2020, godz.: 17:55
Zderzenie dwóch aut w Natolinie. Droga 579 zablokowana
Fot. GrodziskNews.pl

W niedzielne popołudnie w Natolinie na drodze 579 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W obu autach łącznie podróżowało osiem osób. Trasa obecnie jest nieprzejezdna.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. – Zderzenie dwóch osobówek. Natolin nieprzejezdny – poinformował czytelnik Damian.

Na miejscu są już służby ratunkowe. – O godz. 17.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia na drodze 579 w Natolinie. Miało ono miejsce na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą na osiedle. W obu pojazdach uczestniczących w zderzeniu jechało łącznie osiem osób w tym jedno dziecko. Na miejsce jadą karetki pogotowia. Ratownicy zdecydują, czy ktoś potrzebuje hospitalizacji. Niektórzy uczestnicy zdarzenia uskarżają się na bóle nogi, ręki, czy klatki piersiowej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Droga 579 obecnie jest nieprzejezdna. Jednak jak informują strażacy, niebawem powinna zostać udrożniona.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.