TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

03 2023

Zderzenie czterech samochodów na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W środowy poranek na trasie S8 w Wypędach doszło do kolizji z udziałem czterech pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na S8 na pasie w stronę Warszawy przy zjeździe na Falenty był wypadek czterech samochodów. Na miejsce kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło po godz. 9.00. – Kierujący fiatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w opla i renaulta. Uderzone zostało również BMW. Wszyscy kierujący trzeźwi. Uczestnicy zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego, nikt nie wymagał hospitalizacji – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. – Były zablokowane dwa pasy: lewy i środkowy, ale ten drugi już powinien być udrożniony. Lewy zostanie odblokowany gdy zostaną usunięte pojazdy – zaznacza rzecznik pruszkowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.