reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

03 2023

Zderzenie czterech samochodów na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie czterech samochodów na S8 - Grodzisk News


W środowy poranek na trasie S8 w Wypędach doszło do kolizji z udziałem czterech pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na S8 na pasie w stronę Warszawy przy zjeździe na Falenty był wypadek czterech samochodów. Na miejsce kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło po godz. 9.00. – Kierujący fiatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w opla i renaulta. Uderzone zostało również BMW. Wszyscy kierujący trzeźwi. Uczestnicy zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego, nikt nie wymagał hospitalizacji – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. – Były zablokowane dwa pasy: lewy i środkowy, ale ten drugi już powinien być udrożniony. Lewy zostanie odblokowany gdy zostaną usunięte pojazdy – zaznacza rzecznik pruszkowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.