16 03 2019

Zderzenie czterech aut na Królewskiej

16.03.2019, godz.: 12:40
Zderzenie czterech aut na Królewskiej
fot. Czytelniczka Aneta

W piątkowe popołudnie na ul. Królewskiej w Grodzisku doszło do kolizji z udziałem czterech samochodów. Zdjęcia z miejsca zdarzenia nadesłała do nas jedna z czytelniczek.

Na fotografiach widzimy, że kolizja nastąpiła tuż przy stacji benzynowej oraz supermarkecie. Z informacji uzyskanych od policjantów wynika, że na szczęście nikt nie ucierpiał.

– Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy dokładnie o godz. 16.48. Nikt nie odniósł w niej obrażeń, ale uszkodzeniu uległy cztery uczestniczące w niej auta: renault, opel, seat oraz daewoo – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Kierowca renault został ukarany mandatem jako winowajca zdarzenia – dodaje Katarzyna Zych.

fot. Czytelniczka Aneta

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata