04 04 2020

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym

04.04.2020, godz.: 09:30
Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym
Fot. Czytelnik Jakub

W sobotę nad ranem na skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Królewskiej w Grodzisku doszło do wypadku – zderzyły się samochód ciężarowy z osobowym.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Jakuba, który do informacji o wypadku dołączył również zdjęcia.

Do wypadku doszło przed godz. 4.30. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 4.26. Na skrzyżowaniu przy stacji shell w Grodzisku samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Siłą rozpędu oba auta uszkodziły ogrodzenie i wjechały na znajdującą się przy drodze posesję – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy musieli uwolnić z pojazdu kierującą samochodem osobowym. – Siatka ogrodzenia owinęła się wokół pojazdu i kobieta jadąca autem nie mogła wyjść. Strażacy więc musieli rozciąć siatkę. Gdy to zrobili, kobieta o własnych siłach opuściła auto, po czym karetką została zabrana do szpitala na badania. Kierującemu ciężarówką nic się nie stało – dodał rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Na miejscu oprócz dwóch zastępów straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej była także policja i pogotowie. Strażacy pojawiali się na miejscu dwukrotnie. O godz. 6.11 wrócili do koszar, ale o godz. 8.40 ponownie przyjechali na miejsce zdarzenia, ponieważ przy wyciąganiu auta z posesji rozlał się olej i trzeba było go zneutralizować – poinformował st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Jakub

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata