26 08 2020

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Dwie osoby w szpitalu

26.08.2020, godz.: 18:07
Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Dwie osoby w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

W miejscowości Petrykozy (gm. Żabia Wola) doszło do groźnego wypadku – samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Do wypadku doszło po godz. 16.00. – Zgłoszenie mieliśmy o godz. 16.19. W miejscowości Petrykozy (skrzyżowanie trasy nr 50 i ul. Trakt Królewski – przyp. red.) zderzyły się samochód ciężarowy z osobówką. W tym drugim pojeździe jechało pięć osób – matka, ojciec i trójka dzieci w wieku 7 lat, 6 lat i niemowlę. Matka z najstarszym dzieckiem zostali zabrani do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało, zostali na miejscu zdarzenia. Droga przez pewien czas była zablokowana – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu zdarzenia był jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Skuły, a także policja i pogotowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.