TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

05 2021

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsZderzenie ciężarówki z osobówką w Grodzisku - Grodzisk News


Na ul. Transportowej przy wjeździe na teren jednej z grodziskich firm doszło dziś do zderzenia ciężarowego volvo i osobowego fiata. Z Ustaleń policji wynika, iż w zdarzeniu zawinił kierowca ciężarówki.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kolizji doszło około godz. 9.40. – Mogę potwierdzić, że na ul. Transportowej doszło do zderzenia z udziałem ciężarówki volvo i osobowego fiata. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierowca ciężarówki uderzył w fiata, gdy kierowca tego drugiego pojazdu parkował – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, dlatego jest kwalifikowane jako kolizja. Natomiast kierujący volvo został ukarany mandatem – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.