11 08 2020

Zbiórka dla poszkodowanej w wypadku w Otrębusach

11.08.2020, godz.: 20:43
Zbiórka dla poszkodowanej w wypadku w Otrębusach
Fot. GrodziskNews.pl

Rodzina zmarłego motocyklisty, który zginął w wypadku 7 sierpnia w Otrębusach zbiera pieniądze na operację poszkodowanej kobiety, która jechała z 41-latkiem. Pieniądze mają też pomóc m.in. pokryć koszty związane z pogrzebem.

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 19.00. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Warszawskiej 53 w Otrębusach doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Niestety motocyklista zginął na miejscu, osoba jadąca jako pasażer odniosła obrażenia i jest w rękach medyków – usłyszeliśmy „na gorąco” w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

Rodzina zmarłego 41-latka zbiera pieniądze na pogrzeb oraz leczenie kobiety, która jechała na motocyklu wraz z mężczyzną. – 07.08.2020 r. tego dnia tata wracając z pracy na motocyklu z pracownicą, którą miał podwieźć, zmarł w wypadku. Kobieta kierująca samochodem spowodowała wypadek wymuszając pierwszeństwo. Tata jako żywiciel pięcioosobowej rodziny zmarł na miejscu w wieku 41 lat i osierocił trójkę dzieci w tym mnie 18-letniego syna. Pracownica przeżyła lecz konieczna była amputacja nogi i potrzebna jest operacja kręgosłupa. Dziewczyna pochodzi z biednej rodziny na Ukrainie i nie posiada ubezpieczenia w Polsce wiec konieczne jest wsparcie pieniężne – czytamy za stronie internetowej Zbiórka.pl.

Jaki jest cel zbiórki? Pokrycie kosztów związanych z pogrzebem, a także pomoc finansowa dla poszkodowanej (sfinansowanie operacji kręgosłupa), a także na sprawy sądowe (porady prawne, ewentualne koszty postępowania).

💬︎ 12

Dodaj Komentarz

12 odpowiedzi na “Zbiórka dla poszkodowanej w wypadku w Otrębusach”

 1. jaga pisze:

  zbiorka nie jest w żaden sposob zweryfikowana Ato oznacza ze nie wiadomo kto ją prowadzi . Opis zbiórki tez był juz dwa razy zmieniany .

 2. Matka pisze:

  Zbiórka na pogrzeb??? Każdy normalny obywatel płaci sam. Rozumiem tragedię rodziny. Dlaczego pracownica nie miała ubezpieczenia w Polsce? Bo pracowała na czarno, bo tak było wygodnie pracodawcy. Ja się składam na pomoc niepełnosprawnym dzieciom z Grodziska, szalejacych na motorach nie popieram.

 3. Socha pisze:

  Jesli była pracownikiem tego pana,który zginął to powinna mieć ubezpieczenie….

 4. Misis pisze:

  Prywaciarze oszczędzają na rejestracji pracowników

 5. Plusz pisze:

  A ja się pytam, czy Pan jadący ścigaczem nie był ubezpieczony? Teraz każdy będzie zbierał na pogrzeb? A skąd mam wiedzieć czy pieniądze faktycznie trafią na leczenie Ukrainki? Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami, kto mknie sobie ścigaczami powinien się liczyć ze skutkami.

 6. Plusz pisze:

  A jakie sprawy sądowe?

 7. Misja pisze:

  Prywaciarze oszczędzają na rejestracji pracowników

 8. Misis pisze:

  Jak rodzina nie ma za co pochować pana który nie potrafil dostosować predkosci zj jaką powinien jechać to niech rodzina idzie z prośbą do opieki A nie wyciąga ręce po pieniądze do obcych ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.