24 11 2019

Zbierajmy nakrętki dla Paulinki

24.11.2019, godz.: 18:36
Zbierajmy nakrętki dla Paulinki
Fot. grodzisk.pl

Rodzina oraz wielu ludzi dobrej woli nie ustają w staraniach, aby zebrać pieniądze na leczenie małej grodziszczanki Paulinki Tężyckiej. Prowadzona jest również zbiórka nakrętek dla Paulinki.

Paulinka Tężycka z Grodziska przyszła na świat ze zniekształceniami lewej nóżki opisywanymi w medycynie jako hemimelia strzałkowa, stopa trójpalczasta oraz niedorozwój kości strzałkowej. Jej historię opisywaliśmy  TUTAJ.

Paulinka jest pod opieką Fundacji Dzieciom. Cały czas na stronie tej Fundacji aktywna jest zbiórka pieniędzy na operację dziewczynki. Każdy z nas może pomóc przez choćby najdrobniejszą wpłatę TUTAJ albo udostępnienie tej wiadomości.

Pomóc Paulince możemy również w inny, prosty sposób. – Nie wyrzucajmy plastikowych nakrętek. Zbierać można te, które zostają nam po wodzie mineralnej, napojach, sokach, butelkach z chemią gospodarczą i kosmetykami. Do zbiórki nadają się te, które nie zawierają dodatkowych elementów takich jak uszczelki, tekturki, gumki, styropianiki, folijki. Zebrane nakrętki można przynieść do Urzędu Miejskiego w Grodzisku, na basen, na halę, do Mediateki lub do Zespołu Szkół nr 1 – poinformował grodziski magistrat.

Zebrane nakrętki są sprzedawane jako surowiec do firm recyklingowych i zarobione w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na leczenie Paulinki.

Przypomnijmy, że 9 grudnia odbędzie się też charytatywny stand-up, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz dziewczynki. Wszystkie bilety zostały sprzedane.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata