13

09 2021

Zawodnicy GKK OPTY-Mazowsze z dwoma medalami

Zawodnicy GKK OPTY-Mazowsze z dwoma medalami - Grodzisk News

Młodzi kolarze z GKK OPTY-Mazowsze zdobyli dwa medale w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Nidzicy.

Adepci kolarstwa z grodziskiego klubu mogą pochwalić się sporym sukcesem. Tymoteusz Zygmunt zdobył złoty medal i tym samym został mistrzem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kolarstwie szosowym, pokonując faworyzowanych zawodników z Warmii i Mazur. Nie był to jego jedyny medal – wspólnie z Rafałem Świtalskim zdobyli III miejsce i brązowy medal w jeździe dwójkami na czas. Gratulujemy świetnego wyniku.

VIII Memoriał Eryka Stolarza
Warto podkreślić, że medaliści wystąpią w zaplanowanym na najbliższą niedzielę (19 września) Memoriale Eryka Stolarza, czyli Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego w kolerstwie szosowym. Trasa wyścigu będzie przebiegać przez: Chrzanów Mały (start/meta), Adamów, Milanówek, Falęcin, Kotowice, Milęcin, Żuków.

Impreza odbędzie się w godzinach 11.00–16.00. W tych godzinach należy się spodziewać utrudnień w ruchu.

A grodziscy kolarze trenują normalnie, czy na plebaniach? Bo grodziskie piesze dzieci, zamiast do szkoły, chodzą na plebanie.
Podobno "pinionszków" burmistrzowi zabrakło na zbudowanie szkoły.