reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Zatrzymany za zuchwałą kradzież w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plZatrzymany za zuchwałą kradzież w Podkowie - Grodzisk News


Policja zatrzymała w Podkowie Leśnej mężczyznę podejrzanego o dokonanie zuchwałej kradzieży. 65-latek miał wyrwać telefon z ręki mężczyźnie stojącemu na peronie dworca kolejowego.


Zaczęło się od zawiadomienia, że nieznany sprawca wyrwał poszkodowanemu mężczyźnie telefon komórkowy z ręki, kiedy ten stał na peronie kolejki WKD w Podkowie Leśnej. Do ustalenia i złapania złodzieja wyruszył dzielnicowy z podkowiańskiego posterunku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Wykonane przez niego czynności doprowadziły do ustalenia osoby odpowiedzialnej za ten czyn. Policjant odnalazł podejrzanego na jednej z ulic miasta i zatrzymał go. Szybko też potwierdził udział 65–latka w tym przestępstwie – relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Zależało mu też na szybkim odzyskaniu skradzionego telefonu. Podczas wizyty w domu zatrzymanego, odnalazł zabrany aparat, który wrócił już do właściciela – dodała policja.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.