reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Zatrzymany za zuchwałą kradzież w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plZatrzymany za zuchwałą kradzież w Podkowie - Grodzisk News


Policja zatrzymała w Podkowie Leśnej mężczyznę podejrzanego o dokonanie zuchwałej kradzieży. 65-latek miał wyrwać telefon z ręki mężczyźnie stojącemu na peronie dworca kolejowego.


Zaczęło się od zawiadomienia, że nieznany sprawca wyrwał poszkodowanemu mężczyźnie telefon komórkowy z ręki, kiedy ten stał na peronie kolejki WKD w Podkowie Leśnej. Do ustalenia i złapania złodzieja wyruszył dzielnicowy z podkowiańskiego posterunku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Wykonane przez niego czynności doprowadziły do ustalenia osoby odpowiedzialnej za ten czyn. Policjant odnalazł podejrzanego na jednej z ulic miasta i zatrzymał go. Szybko też potwierdził udział 65–latka w tym przestępstwie – relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Zależało mu też na szybkim odzyskaniu skradzionego telefonu. Podczas wizyty w domu zatrzymanego, odnalazł zabrany aparat, który wrócił już do właściciela – dodała policja.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

należy zastosować karę rodem ze średniowiecza. Wówczas jak taki kikut z podciętymi uszkami by się zbliżaj, to już z daleka byłoby widać że zbliża się łajza

policeman
10-07-2024 16:11

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.