reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

12 2022

Zatrzymany za uszkodzenie bankomatu w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za uszkodzenie bankomatu w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę pod zarzutem uszkodzenia jednego z bankomatów w mieście. 30-latek przyznał się do winy.


Do zatrzymania doszło po kilkutygodniowej pracy dochodzeniowców, która miała na celu ustalenie sprawcy uszkodzenia automatu do wypłat gotówki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas dalszych czynności w tej sprawie funkcjonariusze potwierdzili, że to 30-latek uderzył pięścią w klawiaturę urządzenia i uszkodził je. Straty poniesione przez właściciela na skutek tego agresywnego zachowania zostały wycenione na ponad 18 tysięcy złotych – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Podczas rozmowy z policjantami w komendzie przyznał się do uszkodzenia bankomatu. Dobrowolnie poddał się też karze. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w całej sprawie toczy się pod nadzorem grodziskiej prokuratury rejonowej.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.