TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

03 2023

Zatrzymany za usiłowanie kradzieży i „lewe” papierosy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plZatrzymany za usiłowanie kradzieży i „lewe” papierosy - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży roweru ze stojaka przed szkołą w Podkowie Leśnej. Dodatkowo okazało się, że 31-latek miał w domu papierosy bez znaków akcyzy.


Do zatrzymania doszło dzięki pracy dzielnicowego w Podkowie, który dowiedział się o próbie kradzieży roweru ze stojaka przy szkole. –  Dobre rozpoznanie pomogło mu szybko wytypować osobę, która mogła tego dokonać. Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres zamieszkania 31-latka. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się do usiłowania kradzieży jednośladu. Wyjaśnił, że próbował zabrać jeden z rowerów, ale był zbyt dobrze zapięty i nie udało mu się tego szybko zrobić – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas przeszukania domu 31-latka odnaleziono kilkaset sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wyroby tytoniowe zostały zarekwirowane, a mężczyzna zatrzymany.

Podczas dalszych czynności policjanci postawili mu zarzut usiłowania kradzieży  roweru o wartości 1200 złotych i popełnienia wykroczenia w myśl ustawy karno-skarbowej. Mężczyzna przyznał się do obu przewinień.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.