TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2021

Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o handel narkotykami i posiadanie ich w znacznej ilości. Zabezpieczono prawie 600 gramów różnych środków odurzających.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci otrzymali informację o osobie która mogła mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. – Policjanci ustalili miejsce zamieszkiwania mężczyzny i pojechali je przeszukać. Funkcjonariusze znaleźli tam słoik z marihuaną oraz wiele opakowań tabletek. Następne przeszukanie odbyło się pod innym adresem, gdzie podejrzany również często przebywał. W piwnicy i kotłowni domu zabezpieczone zostały torebki z amfetaminą i marihuaną oraz kolejne duże ilości tabletek – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W pomieszczeniach policjanci zabezpieczyli także wagi elektroniczne, puste woreczki foliowe i inne przedmioty, które mogły świadczyć o sprzedaży narkotyków innym osobom. 22-latek trafił do policyjnej celi – dodaje.

Badania wykazały, że zabezpieczonymi substancjami było: 400 gramów amfetaminy, 80 gramów marihuany i 107 gramów tabletek MDMA. – W czasie prowadzonych w tej sprawie działań policjanci dotarli także do osoby, która wielokrotnie kupowała od zatrzymanego amfetaminę i marihuanę – wyjaśnia rzeczniczka grodziskiej policji.

22-latek został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Dostał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.