TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2021

Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o handel narkotykami i posiadanie ich w znacznej ilości. Zabezpieczono prawie 600 gramów różnych środków odurzających.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci otrzymali informację o osobie która mogła mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. – Policjanci ustalili miejsce zamieszkiwania mężczyzny i pojechali je przeszukać. Funkcjonariusze znaleźli tam słoik z marihuaną oraz wiele opakowań tabletek. Następne przeszukanie odbyło się pod innym adresem, gdzie podejrzany również często przebywał. W piwnicy i kotłowni domu zabezpieczone zostały torebki z amfetaminą i marihuaną oraz kolejne duże ilości tabletek – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W pomieszczeniach policjanci zabezpieczyli także wagi elektroniczne, puste woreczki foliowe i inne przedmioty, które mogły świadczyć o sprzedaży narkotyków innym osobom. 22-latek trafił do policyjnej celi – dodaje.

Badania wykazały, że zabezpieczonymi substancjami było: 400 gramów amfetaminy, 80 gramów marihuany i 107 gramów tabletek MDMA. – W czasie prowadzonych w tej sprawie działań policjanci dotarli także do osoby, która wielokrotnie kupowała od zatrzymanego amfetaminę i marihuanę – wyjaśnia rzeczniczka grodziskiej policji.

22-latek został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Dostał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany za posiadanie prawie 600 gramów narkotyków - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.