TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

10 2023

Zatrzymany za pobicie na ulicy 12-letniego chłopca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pobicie nieznanego mu 12-letniego chłopca. Dziecko trafiło do szpitala i przebywa pod opieką matki. Agresor zaś odpowie za narażenie 12-latka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.


Wydarzenia rozegrały się w biały dzień. Z relacji świadków, którzy wezwali policję, wynika, że agresor szarpał, bił i kopał chłopca po całym ciele. Dopiero przechodnie powstrzymali go przed dalszym krzywdzeniem dziecka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, a policjanci przybyli na miejsce wezwali medyków. Ci zabrali 12-latka na dalsze badania pod opieką matki.

Mundurowi zaś zabrali się za poszukiwania podejrzanego 36-latka. – Kilka ulic dalej, po krótkim pościgu, zatrzymali mężczyznę rozpoznanego jako sprawca bicia chłopca. Nietrzeźwy 36-latek trafił do policyjnej celi. – podaje grodziska komenda.

Wkrótce postawiono mu zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz grozi mu 4,5 roku więzienia. Prokurator zaś nałożył na niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do chłopca i jego rodziny.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.