TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2021

Zatrzymany za kradzieże z włamaniami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZatrzymany za kradzieże z włamaniami - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem do pomieszczeń ciepłowniczych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

omendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim zaczęły wpływać zgłoszenia dotyczące kradzieży elementów ciepłowniczych, do których doszło na jednym z osiedli mieszkaniowych. Policjanci natychmiast zaczęli zbierać informacje na temat możliwych sprawców kradzieży. Wnikliwa praca kryminalnych i pracowników dochodzeniówki przyczyniły się do ustalenia jak i zatrzymania sprawcy. 39-latek szybko trafił do policyjnej celi – poinformował asp. sztab. Sławomir Janowiec z grodziskiej komendy.

Zebrane materiały pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do winy. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. – dodaje.

Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.