TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

10 2021

Zatrzymany za kradzieże w sklepach


Grodzisk News


foto: GroddziskNewsZatrzymany za kradzieże w sklepach - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali  21–latka podejrzanego o kradzieże w sklepach. W jednym z nich właścicielka wyceniła straty na 800 złotych. Teraz mężczyźnie grozi nawet pięć lat więzienia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Do grodziskich policjantów dotarła informacja o kradzieżach w placówce handlowej, których mógł dokonywać jeden z klientów. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania tej osoby. Jeszcze tego samego dnia, znany policjantom z podobnych czynów 21–latek, został zatrzymany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Zebrane materiały świadczyły o tym, że w ciągu ostatnich kilku dni mężczyzna mógł zabrać ze sklepowych półek artykuły o łącznej wartości ponad 800 złotych. Zatrzymany przyznał się do dokonania tych czynów. Usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze wysokiej grzywny za to przestępstwo. Policjanci zespołu wykroczeń ukarali go także mandatem za kradzieże w innych sklepach, gdzie straty wynosiły do 500 złotych – dodała.

Za kradzież mienia grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.