TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2021

Zatrzymany za kradzieże w Milanówku


Grodzisk News


foto: KPP OstródaZatrzymany za kradzieże w Milanówku - Grodzisk News


W ręce dzielnicowego komisariatu w Milanówku wpadł 30-latek podejrzany o kradzieże. W wytypowaniu mężczyzny pomogły nagrania z monitoringu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci pracowali nad sprawą kradzieży sklepowych w Milanówku od kilku miesięcy. – Funkcjonariusze zebrali informacje o osobie, która kilka razy zabierała ze sklepowych półek artykuły spożywcze i przemysłowe i nie płaciła za nie. Ich łączna wartość została określona na ponad 1200zł. Na podstawie nagrań z monitoringu policjanci wytypowali mężczyznę podejrzanego o te czyny – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Milanowski dzielnicowy podczas służby zwrócił uwagę na mężczyznę, który przebywał w pobliżu jednego ze sklepów. Szybko rozpoznał go, jako sprawcę wcześniejszych kradzieży – dodała rzeczniczka.

Mężczyzna został zatrzymany okazało się, że jest to obywatel Białorusi. Postawiono mu zarzuty dokonania kradzieży sklepowych w trzech obiektach. 30-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Za kradzież grozi do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Deportować dziada - na zawsze !

Jeenx
22-09-2021 00:05


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.