TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

09 2021

Zatrzymany za kradzieże części metalowych i samochodowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówZatrzymany za kradzieże części metalowych i samochodowych - Grodzisk News


W ręce policjantów z Nadarzyna wpadł 24-latek, który dopuścił się kradzieży elementów metalowych i części samochodowych z terenu jego posesji. Mężczyzna przyznał się do winy.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kilka dni temu do komisariatu w Nadarzynie zgłosił się mężczyzna, który poinformował o kradzieży elementów metalowych i części samochodowych z terenu jego posesji. Nadarzyńscy funkcjonariusze, po otrzymaniu zgłoszenia zajęli się sprawą i szybko ustalili, kto dokonał kradzieży. Zatrzymali 24-latka i odzyskali skradzione rzeczy, które powróciły do pokrzywdzonego – relacjonuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna w trakcie kradzieży poruszał się pojazdem, mimo zakazu orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim – dodaje.

Na podstawie materiału dowodowego mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży i załamania zakazu sądowego. Przyznał się do winy.

Kodeks karny przewiduje za kradzież do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.