26 12 2018

Zatrzymany za kradzież z włamaniem

26.12.2018, godz.: 15:22
Zatrzymany za kradzież z włamaniem
fot. Policja

Policjanci zatrzymali 28-letniego Sławomira N., pod zarzutem włamania i kradzieży elektronarzędzi z firmy na terenie błońskiej gminy. Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Zaczęło się od zgłoszenia, które przyjął oficer dyżurny komisariatu w Błoniu. Wynikało z niego, że w jednej z firm doszło do włamania i kradzieży elektronarzędzi. Na miejsce udali się policjanci, aby zbadać sprawę. Przeprowadzone tam czynności wykazały , iż sprawca dostał się do pomieszczeń firmy po rozcięciu kłódki. Następnie skradł elektronarzędzia i sprzęt budowlany.

– Pracownicy firmy wskazali policjantom, gdzie może przebywać sprawca kradzieży, który pozostawił ślady na śniegu prowadzące z miejsca włamania do miejsca, w którym schował skradzione przedmioty – poinformowała Komenda Powiatowa Policji Warszawa Zachód.

– Funkcjonariusze na jednej z działek w altanie ogrodowej zastali 28-letniego mężczyznę ze skradzionymi elektronarzędziami. Policjanci zatrzymali Sławomira N. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił im na przedstawienie 28-latkowi zarzutu włamania do firmy i kradzieży z jej terenu elektronarzędzi i sprzętu budowlanego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem – dodała.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.