TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

08 2021

Zatrzymany za kradzież z włamaniem


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za kradzież z włamaniem - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Łupem sprawcy były przedmioty o łącznej wartości około 2,5 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do winy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do komendy w Grodzisku Mazowieckim spłynęło zgłoszenie dotyczące włamania do garażu i kradzieży elektronarzędzi i innych przedmiotów. Nazajutrz pokrzywdzona poinformowała policjantów, że w jednym z zaparkowanych aut prawdopodobnie znajdują się skradzione przedmioty z jej garażu. – Na miejsce natychmiast pojechała załoga patrolowa. Od kobiety wzywającej na interwencję mundurowi dowiedzieli się, że kuzynka opisała jej podejrzany samochód, którym mógł przyjechać sprawca i właśnie zauważyła go na parkingu. Przy aucie była już także pokrzywdzona, która przez szybę rozpoznała skradzione z jej garażu znicze – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu i zatrzymali go. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności tłumacząc, że owe znicze znalazł przy drodze. Policjanci nie dali wiary jego zapewnieniom i pojechali przeszukać jego miejsce zamieszkania. W jego domu znaleźli inne przedmioty pochodzące z włamania.

37-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za kradzież z włamaniem można nawet na 10 lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.