TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

08 2021

Zatrzymany za kradzież z włamaniem


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za kradzież z włamaniem - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Łupem sprawcy były przedmioty o łącznej wartości około 2,5 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do winy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do komendy w Grodzisku Mazowieckim spłynęło zgłoszenie dotyczące włamania do garażu i kradzieży elektronarzędzi i innych przedmiotów. Nazajutrz pokrzywdzona poinformowała policjantów, że w jednym z zaparkowanych aut prawdopodobnie znajdują się skradzione przedmioty z jej garażu. – Na miejsce natychmiast pojechała załoga patrolowa. Od kobiety wzywającej na interwencję mundurowi dowiedzieli się, że kuzynka opisała jej podejrzany samochód, którym mógł przyjechać sprawca i właśnie zauważyła go na parkingu. Przy aucie była już także pokrzywdzona, która przez szybę rozpoznała skradzione z jej garażu znicze – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu i zatrzymali go. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności tłumacząc, że owe znicze znalazł przy drodze. Policjanci nie dali wiary jego zapewnieniom i pojechali przeszukać jego miejsce zamieszkania. W jego domu znaleźli inne przedmioty pochodzące z włamania.

37-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za kradzież z włamaniem można nawet na 10 lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zlodziejowi łapy upi.....ic !!!

Kris
02-08-2021 15:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.