TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

06 2021

Zatrzymany za kradzież roweru


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zatrzymany za kradzież roweru - Grodzisk News


Policjanci z Nadarzyna zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna przyznał się do winy.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kradzieży doszło kilka dni temu przy ul. Mszczonowskiej w Nadarzynie. Sprawą zajęli się dzielnicowi. Pozyskane informacje doprowadziły ich do 24-letniego mieszkańca gminy. – 24-latek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze na poczet przyszłej kary – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z regionu informują o bardzo dużej liczbie skradzionych rowerów w ostatnim czasie i apelują o odpowiednie zabezpieczanie jednośladów. podpowiadają, że jeżeli zostawiamy gdzie rower, to najlepiej niech będą to miejsca monitorowane i często uczęszczane. Zawsze powinny być przypięte odpowiednim zabezpieczeniem.

Rowery powinny być przechowywane najlepiej w zamkniętych pomieszczeniach, do których ma dostęp ograniczona liczba osób. Klatka schodowa czy stojak rowerowy to nie są jest najlepsze opcje.

– Sam pojazd zawsze powinien być wyposażony nawet w kilka dodatkowych zabezpieczeń, z których należy korzystać nawet przy krótkim braku nadzoru nad rowerem. Część z dostępnych do tego celu klamer czy linek, wykonana jest niestety z materiałów słabej jakości, które bez problemu daje się pokonać podstawowymi narzędziami. Dlatego przed zakupem odpowiedniego zabezpieczenia warto zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znajomych lub opinii fachowca. Kradzież zabezpieczonego roweru trwa dłużej i naraża złodzieja na zatrzymanie na gorącym uczynku – podkreślają policjanci.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.