12 05 2020

Zatrzymany za kradzież motoroweru

12.05.2020, godz.: 10:01
Zatrzymany za kradzież motoroweru
Fot. KPP Pruszków

Policjanci z Nadarzyna zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież motoroweru. Mężczyzna przyznał się do winy, a pojazd już wrócił do właściciela.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży wpłynęło na początku maja. Z posesji w Ruścu ktoś ukradł motorower. Sprawą zajęli się nadarzyńscy kryminalni. Jak udało im się ustalić, skradziony pojazd miał być przechowywany na terenie budowy, a następnie odstawiony pod sklep w Sokołowie.

Kiedy policjanci przyjechali pod ten sklep zobaczyli poszukiwany motorower. – Ustalenie i zatrzymanie podejrzanego o kradzież odbyło się chwilę po odzyskaniu pojazdu. Zatrzymany 20-latek został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Odzyskany motorower został przekazany już właścicielom – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Za kradzież mienia można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Fot. KPP Pruszków

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata