TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

01 2022

Zatrzymany za kradzież auta i pieniędzy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w PruszkowieZatrzymany za kradzież auta i pieniędzy - Grodzisk News


29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję z Nadarzyna. Jest podejrzany o kradzież samochodu i pieniędzy. Decyzją sądu trafił do aresztu.


Zgłoszenie dotyczące kradzieży samochodu osobowego policjanci otrzymali w nocy z 2 na 3 stycznia. 3 stycznia skradziona honda została zauważona przy przystanku WKD w Kaniach. Policjanci skontrolowali kierowcę, który w czasie interwencji zachowywał się nerwowo. W kieszeni spodni zatrzymanego policjanci znaleźli marihuanę. Ostatecznie 29-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany, a odzyskany pojazd oddany właścicielowi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że to nie koniec kłopotów 29-latka. – W trakcie czynności procesowych okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie dwie kradzieże pieniędzy, których dokonał   w Strzeniówce oraz na terenie gminy Tarczyn. Pieniądze w łącznej kwocie 5200 zł, ukradł z kwater pracowniczych, gdzie wynajmował pokoje. Praca dochodzeniowców z Nadarzyna i zgromadzony przez nich materiał dowodowy, pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu 4 zarzutów – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Zatrzymany za kradzież auta i pieniędzy - Grodzisk News
Zatrzymany za kradzież auta i pieniędzy - Grodzisk News
Zatrzymany za kradzież auta i pieniędzy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

No i deportacja na wschód .
marek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.