reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

11 2022

Zatrzymany za dwie kradzieże


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za dwie kradzieże - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego kradzieże w dwóch sklepach w mieście. Sprawę 21-latka prowadzi grodziska prokuratura rejonowa.


Policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów, kiedy pracownicy placówki ujęli mężczyznę, który dzień wcześniej miał z niej zabrać bez płacenia artykuły o wartości ponad czterech tysięcy złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu policjanci przejęli ujętego mężczyznę i osadzili go w areszcie. W toku dalszych czynności ustalili, że mężczyzna może mieć związek także z inną kradzieżą sklepową. Ustalenia te się potwierdziły, zaś właściciel drugiego sklepu wycenił swe straty na ponad 2 tys. zł.

Po zebraniu materiałów w obu sprawach zatrzymanemu postawiono dwa zarzuty dokonania kradzieży. Grozi mu za to nawet 5 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.