reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

03 2023

Zatrzymany za cztery kradzieże z włamaniami w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówZatrzymany za cztery kradzieże z włamaniami w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże rzeczy z samochodów w mieście i gminie. Kryminalni postawili mu cztery zarzuty. Dodatkowo 27-latek był poszukiwany w celu odbycia kary za wcześniejsze przewinienia.


Do zatrzymania doszło w wyniku wcześniejszych działań policji, która ustaliła, że podejrzany od stycznia tego roku dokonał czterech podobnych przestępstw. Teraz policjanci ustalili miejsce jego przebywania i tam go zatrzymali, choć do tego czasu skutecznie się ukrywał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zatrzymany 27-latek przyznał się do kradzieży i włamań. W dwóch sytuacjach włamał się do pojazdów, a w kolejnych dwóch wykorzystał pozostawienie otwartych samochodów na posesjach. Z każdego z nich zabierał pieniądze i inne przedmioty, które łatwo było spieniężyć. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze czy mężczyzna nie ma na koncie również innych przestępstw popełnionhych w okolicy.

Z całą pewnością dochodzeniowcy ustalili natomiast, że mężczyzna był już poszukiwany w celu odbycia wcześniej zasądzonej kary więzienia w wysokości półtora roku.

Za ostatnie kradzieże z włamaniami mężczyźnie grozi dodatkowo nawet 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.