TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

10 2021

Zatrzymany za 26 włamań


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimZatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


54-latek został zatrzymany przez policję z Grodziska za włamania do węzłów ciepłowniczych. Wyrządzone straty wyceniono na prawie 300 tysięcy złotych.


Policjanci otrzymali informację, że pewien mężczyzna może być odpowiedzialny za włamania do węzłów ciepłowniczych w budynkach wielorodzinnych w Warszawie i okolicach. Gdy ustalano adres okazało się, że mężczyzna mieszka na terenie powiatu grodziskiego. – W wynajmowanym pokoju funkcjonariusze znaleźli 9 zegarów manometrowych, 4 termometry, klucze hydrauliczne oraz inne narzędzia, wskazujące na przestępczą działalność mężczyzny. W pomieszczeniu zabezpieczyli również opakowanie z amfetaminą. Właściciel wszystkich przedmiotów trafił do celi grodziskiej komendy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dochodzenie pozwoliło ustalić, że zatrzymany może mieć związek z wieloma włamaniami do węzłów ciepłowniczych na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. – Przedmioty zabezpieczone przez kryminalnych pochodziły z jednego z ostatnich włamań. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie 54-latkowi w grodziskiej prokuraturze 20 zarzutów kradzieży z włamaniem i 6 kradzieży mienia. W przeszłości był wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Wyrządzone tym razem przez niego straty zostały określone na prawie 300 tysięcy złotych – podała grodziska komenda.

Mężczyzna odpowie także za posiadanie środków odurzających. Prokurator objął go policyjnym dozorem, na który będzie musiał się zgłaszać 5 razy w tygodniu.

Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News
Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.