TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

10 2021

Zatrzymany za 26 włamań


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimZatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


54-latek został zatrzymany przez policję z Grodziska za włamania do węzłów ciepłowniczych. Wyrządzone straty wyceniono na prawie 300 tysięcy złotych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci otrzymali informację, że pewien mężczyzna może być odpowiedzialny za włamania do węzłów ciepłowniczych w budynkach wielorodzinnych w Warszawie i okolicach. Gdy ustalano adres okazało się, że mężczyzna mieszka na terenie powiatu grodziskiego. – W wynajmowanym pokoju funkcjonariusze znaleźli 9 zegarów manometrowych, 4 termometry, klucze hydrauliczne oraz inne narzędzia, wskazujące na przestępczą działalność mężczyzny. W pomieszczeniu zabezpieczyli również opakowanie z amfetaminą. Właściciel wszystkich przedmiotów trafił do celi grodziskiej komendy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dochodzenie pozwoliło ustalić, że zatrzymany może mieć związek z wieloma włamaniami do węzłów ciepłowniczych na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. – Przedmioty zabezpieczone przez kryminalnych pochodziły z jednego z ostatnich włamań. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie 54-latkowi w grodziskiej prokuraturze 20 zarzutów kradzieży z włamaniem i 6 kradzieży mienia. W przeszłości był wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Wyrządzone tym razem przez niego straty zostały określone na prawie 300 tysięcy złotych – podała grodziska komenda.

Mężczyzna odpowie także za posiadanie środków odurzających. Prokurator objął go policyjnym dozorem, na który będzie musiał się zgłaszać 5 razy w tygodniu.

Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News
Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Może mieć związek, ale w rzeczywistości mogą go w zad pocałować. - tak jak się dzieje w wielu innych, ale podobnych sprawach...

Yow
08-10-2021 22:39

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.