reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

10 2021

Zatrzymany za 26 włamań


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimZatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


54-latek został zatrzymany przez policję z Grodziska za włamania do węzłów ciepłowniczych. Wyrządzone straty wyceniono na prawie 300 tysięcy złotych.


Policjanci otrzymali informację, że pewien mężczyzna może być odpowiedzialny za włamania do węzłów ciepłowniczych w budynkach wielorodzinnych w Warszawie i okolicach. Gdy ustalano adres okazało się, że mężczyzna mieszka na terenie powiatu grodziskiego. – W wynajmowanym pokoju funkcjonariusze znaleźli 9 zegarów manometrowych, 4 termometry, klucze hydrauliczne oraz inne narzędzia, wskazujące na przestępczą działalność mężczyzny. W pomieszczeniu zabezpieczyli również opakowanie z amfetaminą. Właściciel wszystkich przedmiotów trafił do celi grodziskiej komendy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dochodzenie pozwoliło ustalić, że zatrzymany może mieć związek z wieloma włamaniami do węzłów ciepłowniczych na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. – Przedmioty zabezpieczone przez kryminalnych pochodziły z jednego z ostatnich włamań. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie 54-latkowi w grodziskiej prokuraturze 20 zarzutów kradzieży z włamaniem i 6 kradzieży mienia. W przeszłości był wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Wyrządzone tym razem przez niego straty zostały określone na prawie 300 tysięcy złotych – podała grodziska komenda.

Mężczyzna odpowie także za posiadanie środków odurzających. Prokurator objął go policyjnym dozorem, na który będzie musiał się zgłaszać 5 razy w tygodniu.

Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News
Zatrzymany za 26 włamań - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Może mieć związek, ale w rzeczywistości mogą go w zad pocałować. - tak jak się dzieje w wielu innych, ale podobnych sprawach...

Yow
08-10-2021 22:39


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.