30 09 2019

Zatrzymani za narkotyki. Zabezpieczono 25 gramów

30.09.2019, godz.: 14:30
Zatrzymani za narkotyki. Zabezpieczono 25 gramów
fot. KPP Grodzisk Maz.

Grodziscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. W domu, który zamieszkiwali, policjanci znaleźli łącznie 25 gramów różnych narkotyków.

Czynności związane z wykryciem przestępstw narkotykowych naprowadziły policjantów na trop 21-latka i 35-latka mieszkających w sąsiednim powiecie. Funkcjonariusze pojechali do nich, a podczas przeszukania zamieszkiwanego przez mężczyzn lokalu znaleźli torebki z marihuaną, amfetaminą i mefedronem.

Szybko ustalono, że że właścicielem tych środków jest przebywający tam 21-latek. W kolejnym pokoju znaleźli 10 kulek masy plastycznej, które należały do 35 –letniego mieszkańca. – Po zważeniu okazało się, że łącznie policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu ponad 25 gramów różnych narkotyków – poinformowała grodziska policja.

– W toku dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze udowodnili 21-latkowi nie tylko posiadanie zabronionych substancji, ale także ich udzielanie innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Po przedstawieniu tych zarzutów, decyzją sądu, mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Drugi z zatrzymanych odpowie za posiadanie prawie 6 gramów nielegalnych środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór – dodała.

fot. KPP Grodzisk Maz.
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata