07 12 2018

Zatrzymani za kradzieże

07.12.2018, godz.: 13:11
Zatrzymani za kradzieże
Fot. Pixabay

Policjanci z Grodziska zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże. Obaj usłyszeli po dwa zarzuty. Grozi im nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

W drugiej połowie listopada funkcjonariusze z grodziskiej komendy otrzymali dwa zgłoszenia o kradzieży. Pierwsze z nich dotyczyło kradzieży przyczepki samochodowej z posesji znajdującej się na terenie miasta. Właściciel ją znalazł na skupie złomu jednak nie było wiadomo kto ją tam przyprowadził. Drugie – kradzieży nagrzewnicy, butli gazowej oraz kilkudziesięciu butelek alkoholu z restauracji.

Policjanci zbierali materiały dowodowe w obu sprawach m.in. pozyskano informacje od świadków, sprawdzono nagrania monitoringu. Udało się ustalić podejrzanego, to 35-latek znany z innych czynów. – Mężczyzna został szybko zatrzymany. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do dokonania kradzieży z restauracji razem z inną osobą. Podczas dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali jego wspólnika. 44-latek przedstawił przebieg ich wcześniejszej wspólnej kradzieży przyczepki – poinformowali wczoraj grodziscy policjanci.

Obaj zatrzymani usłyszeli po dwa zarzuty. Jarosław T. i Dariusz C. po raz kolejny odpowiedzą za kradzieże.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata