TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

01 2022

Zatrzymani za kradzieże katalizatorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w PruszkowieZatrzymani za kradzieże katalizatorów - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże katalizatorów w kilku miejscowościach m.in. w Brwinowie. Łącznie usłyszeli siedem zarzutów.


Kradzieże katalizatorów zdarzają się dość często. Jest to bowiem źródło dość dobrego zarobku. Katalizator bowiem zawiera m.in. cenne metale, które można sprzedać na złomie. W grudniu 2021 r. i na początku tego roku katalizatory skradziono z kilku pojazdów w Brwinowie, Piastowie i Pruszkowie. Policjanci prowadzili działania mające na celu ustalenie sprawców. Ostatecznie wytypowano podejrzanych, których zatrzymano w tym tygodniu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do pierwszego zatrzymania doszło we wtorek w nocy na ul. Powstańców Warszawy w Brwinowie, kiedy to policjanci zatrzymali do kontroli samochód, w którym jechał jeden z podejrzanych. Jego „wspólnik” został zatrzymany następnego dnia na terenie powiatu sochaczewskiego. – W czasie prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że zatrzymani działając wspólnie i w porozumieniu dokonali łącznie sześciu kradzieży i jednego usiłowania kradzieży, katalizatorów w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Zatrzymani usłyszeli siedem zarzutów. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Zatrzymani za kradzieże katalizatorów - Grodzisk Newsfoto: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.