reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

01 2023

Zatrzymani za kradzieże drogich trunków w powiecie grodziskim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani za kradzieże drogich trunków w powiecie grodziskim - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 27 lat, którzy podejrzani są o kradzieże alkoholi z kilku sklepów w naszym powiecie. Obu grozi teraz nawet pięć lat więzienia.


Mężczyźni zostali wytypowani przez kryminalnych jako możliwi sprawcy kradzieży drogich alkoholi w sklepach powiatu grodziskiego na podstawie informacji przekazanych przez poszkodowanych właścicieli placówek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Praca operacyjna naprowadziła policjantów na trop obu mężczyzn. – Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyźni wspólnie mogli dokonać kradzieży wyrobów alkoholowych w kilku sklepach na terenie naszego powiatu, a także w sąsiedniej miejscowości. Obaj usłyszeli zarzuty karne i przyznali się do popełnienia tych przestępstw – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za kradzieże obu zatrzymanym grozi teraz kara do pięć lat pozbawienia wolności. To jednak nie koniec sprawy, gdyż policjanci sprawdzają czy mężczyźni nie dopuscili się jeszczeinnych przaestępstw.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.