reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

01 2023

Zatrzymani za kradzieże drogich trunków w powiecie grodziskim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani za kradzieże drogich trunków w powiecie grodziskim - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 27 lat, którzy podejrzani są o kradzieże alkoholi z kilku sklepów w naszym powiecie. Obu grozi teraz nawet pięć lat więzienia.


Mężczyźni zostali wytypowani przez kryminalnych jako możliwi sprawcy kradzieży drogich alkoholi w sklepach powiatu grodziskiego na podstawie informacji przekazanych przez poszkodowanych właścicieli placówek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Praca operacyjna naprowadziła policjantów na trop obu mężczyzn. – Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyźni wspólnie mogli dokonać kradzieży wyrobów alkoholowych w kilku sklepach na terenie naszego powiatu, a także w sąsiedniej miejscowości. Obaj usłyszeli zarzuty karne i przyznali się do popełnienia tych przestępstw – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za kradzieże obu zatrzymanym grozi teraz kara do pięć lat pozbawienia wolności. To jednak nie koniec sprawy, gdyż policjanci sprawdzają czy mężczyźni nie dopuscili się jeszczeinnych przaestępstw.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.