reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

17

05 2023

Zatrzymani za kradzież z włamaniem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plZatrzymani za kradzież z włamaniem - Grodzisk News


Grodziscy policjanci we współpracy z dzielnicowym z Jaktorowa zatrzymali 18-latka i 29-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem. Obu mężczyznom grozi teraz nawet 10 lat więzienia.


Grodziscy policjanci podczas patrolu w Jaktorowie uzyskali informacje, że w gminie może przebywać poszukiwana osoba. Przy współpracy z jaktorowskim dzielnicowym pojechali pod ustalony adres. Tam zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 18-latek mający do odbycia karę więzienia. Zatrzymany mógł uwolnić się od kary, wpłacając kaucję.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze czynności sprawdzające zatrzymanego sugerowały policjantom, że  mężczyzna kilka tygodni temu mógł brać udział w kradzieży z włamaniem na terenie grodziskiej gminy. –  Kolejne ustalenia doprowadziły ich do jego wspólnika oraz posesji, na której mogły być ukryte przedmioty z tego przestępstwa. Do sprawy zatrzymany został 29-latek, który przyznał się do udziału w kradzieży z włamaniem i ukrycia części łupów. Funkcjonariusze odzyskali piłę spalinową, glebogryzarkę i wagę – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i postawiono im zarzut wspólnego dokonania kradzieży z włamaniem. Przyznali się do przewinienia. Teraz za to przestępstwo grozi im nawet 10 lat więzienia.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

"Przyznali się do przewinienia" A od kiedy to kradzież z włamaniem jest przewinieniem?
woj


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.