TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

05 2023

Zatrzymani za kradzież z włamaniem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci we współpracy z dzielnicowym z Jaktorowa zatrzymali 18-latka i 29-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem. Obu mężczyznom grozi teraz nawet 10 lat więzienia.


Grodziscy policjanci podczas patrolu w Jaktorowie uzyskali informacje, że w gminie może przebywać poszukiwana osoba. Przy współpracy z jaktorowskim dzielnicowym pojechali pod ustalony adres. Tam zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 18-latek mający do odbycia karę więzienia. Zatrzymany mógł uwolnić się od kary, wpłacając kaucję.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze czynności sprawdzające zatrzymanego sugerowały policjantom, że  mężczyzna kilka tygodni temu mógł brać udział w kradzieży z włamaniem na terenie grodziskiej gminy. –  Kolejne ustalenia doprowadziły ich do jego wspólnika oraz posesji, na której mogły być ukryte przedmioty z tego przestępstwa. Do sprawy zatrzymany został 29-latek, który przyznał się do udziału w kradzieży z włamaniem i ukrycia części łupów. Funkcjonariusze odzyskali piłę spalinową, glebogryzarkę i wagę – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i postawiono im zarzut wspólnego dokonania kradzieży z włamaniem. Przyznali się do przewinienia. Teraz za to przestępstwo grozi im nawet 10 lat więzienia.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.