TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

23

08 2022

Zatrzymani za kradzież w miejscu pracy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani za kradzież w miejscu pracy - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 30 lat, podejrzanych o dokonanie kradzieży elektronarzędzi z mieszkania, które remontowali. Obaj przyznali się do przestępstwa, za które grozi nawet pięć lat więzienia.


Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży elektronarzędzi kryminalni przystąpili do zbierania informacji mających na celu zatrzymanie sprawców. Wkrótce ustalili, że przestępstwa mogli dokonać dwaj pracownicy którzy zajmowali się remontem mieszkania właściciela.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci udali się pod ustalony adres i tam zatrzymali obu podejrzanych. – Na miejscu policjanci nie odnaleźli skradzionych przedmiotów, ale szybko ustalili, gdzie mogły zostać sprzedane. W jednym z lombardów funkcjonariusze odzyskali wszystkie zabrane przez zatrzymanych elektronarzędzia, których wartość została oceniona na 2600 złotych – poinformowała grodziska policja.

W komendzie mężczyznom postawiono zarzuty wspólnego dokonania kradzieży, do czego się przyznali i dobrowolnie poddali się karze.

Za kradzież grozi nawet pięć lat więzienia. Sprawę prowadzi grodziska prokuratura rejonowa.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A co z paserem ?
Stf


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.