reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

10 2020

Zatrzymani z marihuaną i mefedronem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zatrzymani z marihuaną i mefedronem - Grodzisk News


Policjanci z Nadarzyna zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli w posiadaniu mefedronu oraz marihuany. Wszyscy usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, a jeden z nich dodatkowo ich udzielania.


Policjanci z Nadarzyna otrzymali informację, że na terenie gminy są osoby mogące posiadać narkotyki. Gdy podjechali do wskazanego pojazdu, jeden z mężczyzn stał przy samochodzie, natomiast dwóch innych siedziało w środku. Kiedy podchodzili do pojazdu zauważyli jak stojący przy aucie mężczyzna wyrzucił na ziemię zawiniątko w folii aluminiowej. Funkcjonariusze je zabezpieczyli, jak się okazało, w środku był susz roślinny. Takie samo zawiniątko 21-latek miał w kieszeni spodni. Następnie mundurowi przeszukali pojazd i skontrolowali dwóch siedzących w nim mężczyzn. ? U 20-letniego   pasażera w portfelu ujawniony został woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Natomiast w pojeździe, pod siedzeniem kierowcy w schowku na apteczkę, policjanci znaleźli czarny worek, w którym znajdowały się woreczki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem oraz mała waga elektroniczna. 27-latek siedzący za kierownicą oświadczył, że jest to jego własność. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, funkcjonariusze ujawnili w regale dwie torebki foliowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Ponadto kryminalni zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze na poczet przyszłej kary ? informuje Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. Wszyscy zostali zatrzymani, a zabezpieczone substancje poddano badaniu. Okazało się, że biały proszek to mefedron, a susz roślinny to marihuana. Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie kierowcy auta udzielania i posiadania środków odurzających, natomiast pozostała dwójka usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Wszyscy przyznali się do winy. Za posiadanie narkotyków można na trzy lata trafić do więzienia.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.